BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Fönsterbelysning 16033107
*
nr 1603 3107
Fönsterbelysning
3 st, Tilgman Keramik, keramik, 1900-talets mitt. Höjd: ca 20 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 4 mars 2024
kl 19:30:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/3 18:40:47
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fönsterbelysning keramik ljuskronor tilgman keramik tilgmans keramik
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47
-
7109 Ljuskrona
prismor. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:40
-
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:57
-
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Aktuellt bud: 2.200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:24
*
Fönsterbelysning
nr 1603 3107
Fönsterbelysning
3 st, Tilgman Keramik, keramik, 1900-talets mitt. Höjd: ca 20 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 4 mars 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/3 18:40:47 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fönsterbelysning keramik ljuskronor tilgman keramik tilgmans keramik
-
7222 Industrilampor
3 st, Castaldi, Italien. Höjd: 30-45 cm
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:47 -
7109 Ljuskrona
prismor. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:40 -
7011 Takarmatur
IKEA, PS2014, design: David Wahl. Diameter: 50 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:57
-
7037 Takarmatur
Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
Aktuellt bud: 2.200 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:24



